O nas

Od 2010 roku wspieramy naszych Klientów w promocji ich działalności za pomocą gadżetów reklamowych z logotypem, oferując im produkty w przystępnych cenach i zadowalającej jakości.
Zapewniamy w tym zakresie kompleksową obsługę, począwszy od analizy potrzeb Klienta, poprzez trafne propozycje z rzetelną wyceną, następnie wizualizację brandingu na wybranych artykułach, aż po sprawną realizację znakowania, ewentualną usługę konfekcjonowania i bezpieczną wysyłkę zamówienia. 

Czasy się zmieniają. Kiedyś absolutnym "must have" była wizytówka i wpis w Panoramie Firm. Dziś mówi się, że jeśli nie ma Cię w Internecie, nie istniejesz, a marketingowym faux pas powoli staje się nieposiadanie w biurze firmowanych swoim logotypem długopisów, kubków czy pamięci USB.
My też uwielbiamy gadżety. Staramy się jednak unikać rzeczy niskiej jakości, które po jednorazowym użyciu nadają się tylko na śmietnik. Uważamy, że lepiej jest zamówić mniej, a lepiej, tzn. lepszej jakości, z trwalszych materiałów. Staramy się tak dobierać asortyment, aby stanowił on rzeczywistą wizytówkę naszych Klientów i aby wybrany produkt jak najdłużej budził dobre skojarzenia z marką, której logotyp na nim widnieje.

Znacząca część naszego asortymentu wykonana jest z naturalnych materiałów, np. z drewna bambusowego czy papieru pochodzącego z recyklingu. Oferujemy też bardzo trwałe produkty z metalu czy stali nierdzewnej oraz przyjazne zdrowiu i środowisku rzeczy ze szkła.

Szczególnie bliska jest nam idea ochrony zwierząt, dlatego mamy w ofercie również niedrogie gadżety w kształcie przeróżnych zwierzaków oraz owoców i warzyw. Stanowią one doskonałe produkty promocyjne dla wegańskich i wegetariańskich restauracji, producentów żywności pochodzenia roślinnego, sklepów ze zdrową żywnością oraz organizacji prozwierzęcych i ekologicznych.

Chcąc godzić ze sobą nasze cele zawodowe oraz dobro środowiska, wciąż szukamy nowych, ciekawych rozwiązań dla podmiotów chcących - jak my - promować się w duchu "zero waste". Mamy świadomość ilości zalewającego naszą planetę plastiku, dlatego przy wysyłce zamówień wykorzystujemy wyłącznie folię z odzysku oraz papierowe taśmy i wypełnienia.

Jeśli w życiu i w pracy masz podobne priorytety, serdecznie zapraszamy do współpracy. :)

 


Copyright © 2010-2019 ESPENTA | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.