KIM JESTEŚMY?

Od 2010 roku wspieramy naszych Klientów w promocji ich działalności za pomocą gadżetów reklamowych z logotypem, oferując im produkty w przystępnych cenach i zadowalającej jakości.
Zapewniamy w tym zakresie kompleksową obsługę, począwszy od analizy potrzeb Klienta, poprzez trafne propozycje z rzetelną wyceną, następnie wizualizację brandingu na wybranych artykułach, aż po sprawną realizację znakowania, ewentualną usługę konfekcjonowania i bezpieczną wysyłkę zamówienia.

Czasy się zmieniają. Kiedyś absolutnym "must have" była wizytówka i wpis w Panoramie Firm. Dziś mówi się, że jeśli nie ma Cię w Internecie, nie istniejesz, a marketingowym faux pas powoli staje się nieposiadanie w biurze firmowanych swoim logotypem długopisów, kubków czy pamięci USB.
My też uwielbiamy gadżety. Staramy się jednak unikać rzeczy niskiej jakości, które po jednorazowym użyciu nadają się tylko na śmietnik. Uważamy, że warto jest zamówić mniej, a lepiej, tzn. lepszej jakości, z trwalszych materiałów. Staramy się tak dobierać asortyment, aby stanowił on rzeczywistą wizytówkę naszych Klientów i aby wybrany produkt jak najdłużej budził dobre skojarzenia z marką, której logotyp na nim widnieje.

Znacząca część naszego asortymentu wykonana jest z naturalnych materiałów, np. z drewna bambusowego czy papieru pochodzącego z recyklingu. Oferujemy też bardzo trwałe produkty z metalu czy stali nierdzewnej oraz przyjazne zdrowiu i środowisku rzeczy ze szkła.

Szczególnie bliska jest nam idea ochrony zwierząt, dlatego mamy w ofercie również gadżety w kształcie przeróżnych zwierzaków. Artykuły z motywami owoców i warzyw stanowią doskonałe produkty promocyjne dla wegańskich i wegetariańskich restauracji, producentów żywności pochodzenia roślinnego, sklepów ze zdrową żywnością oraz organizacji prozwierzęcych i ekologicznych.

Chcąc godzić ze sobą nasze cele zawodowe oraz dobro środowiska, wciąż szukamy nowych, ciekawych rozwiązań dla podmiotów chcących - jak my - promować się w duchu zero waste. Dlatego nie zdziw się, jeśli zamówione gadżety dostaniesz od nas w kartonie z odzysku, wypełnionym np. pogniecioną czy pocietą makulaturą.

Jeśli w życiu i w pracy masz podobne priorytety i cenisz te same wartości, serdecznie zapraszamy do współpracy. :)

NASZE PRIORYTETY

Czym kierujemy się w doborze asortymentu?

Jakość

Użyteczność

Gadżet nie musi być jednorazowy!
Preferujemy rzeczy praktyczne i trwałe.
Jeśli Ty również, pomożemy Ci zrobić
dobre wrażenie na Twoich klientach.

Jakość

Materiały

W naszej ofercie najdziesz produkty 
wykonane z naturalnych surowców,
z materiałów pochodzących z odzysku
oraz nadających się do recyklingu.

Jakość

Idee

Idea ochrony zwierząt i zero/less waste 
są nam szczególnie bliskie, stąd w naszej ofercie 
znajdziesz dużo akcentów przyrodniczych.

PSST!

Co mówią o nas nasi Klienci?

JAK DZIAŁAMY?

ANALIZA

Jeśli nie wiesz, czego konkretnie potrzebujesz, analizujemy Twoje zapytanie i szukamy dla Ciebie kreatywnych i optymalnych rozwiązań.

ANALIZA

WYCENA

Przygotowujemy dla Ciebie kompleksową ofertę, uwzględniającą wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia.

PRODUKCJA

Po otrzymaniu potwierdzenia zlecenia i płatności z niezmienną frajdą przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia.

PRODUKCJA

DOSTAWA

Gotowe produkty dostarczamy pod wskazany przez Ciebie adres. Dostawy realizujemy na terenie Polski i całej Unii Europejskiej.

Złapmy kontakt!

dobry@dobry.gift

+48 737 146 140

Copyright © 2010-2024 DOBRY.GIFT | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Product Categories

 • Do biura (12)

  Biuro bez gadżetów firmowych? Nie może być! Spójrz na nasze propozycje. :)

 • Do domu (12)

  Oto kolejna szeroka gama produktów, które przez swoją praktyczność budzą u klientów dobre skojarzenia. Niech dobre skojarzenia mają również z logo Twojej marki, które może się na nich znaleźć. :)

 • Do kuchni (10)

  Kuchnia stanowi w domu wyjątkowe miejsce, nie inaczej jest w naszym menu - gadżety kuchenne zasługują na osobną kategorię. :)

 • Do łazienki (0)

 • Do ogrodu (0)

  Mamy w ofercie parę propozycji dla miłośników ogrodów.
  Co Ty na to, aby towarzyszyć swoim Klientom ze swoim logotypem również w tak pięknych okolicznościach przyrody? :)

 • Na podróż (0)

 • Na zakupy (0)

  Jak kupować, to z głową! Torby eko, torby biodegradowalne, wielorazowe woreczki na żywność, breloki z żetonem do wózków sklepowych - wszystko to może znacząco ułatwić, a nawet uprzyjemnić Twoim klientom wizyty w sklepach. :) 

 • Na święta (0)

  Niestety, nie znajdziesz tu gadżetów z motywami świątecznymi. Unikamy gadżetów sezonowych, które użytkowane są krótko albo i wcale. Jeśli chcesz obdarować czymś swoich klientów lub pracowników z okazji świąt Bożej Narodzenia lub Wielkanocy, zachęcamy do wyboru produktu, który będzie ich cieszył cały rok, a nie tylko tych kilka dni. :)