Kim jesteśmy?

Od 2010 roku wspieramy naszych Klientów w promocji ich działalności za pomocą gadżetów reklamowych z logotypem, oferując im produkty w przystępnych cenach i zadowalającej jakości.
Zapewniamy w tym zakresie kompleksową obsługę, począwszy od analizy potrzeb Klienta, poprzez trafne propozycje z rzetelną wyceną, następnie wizualizację brandingu na wybranych artykułach, aż po sprawną realizację znakowania, ewentualną usługę konfekcjonowania i bezpieczną wysyłkę zamówienia.

Czasy się zmieniają. Kiedyś absolutnym "must have" była wizytówka i wpis w Panoramie Firm. Dziś mówi się, że jeśli nie ma Cię w Internecie, nie istniejesz, a marketingowym faux pas powoli staje się nieposiadanie w biurze firmowanych swoim logotypem długopisów, kubków czy pamięci USB.
My też uwielbiamy gadżety. Staramy się jednak unikać rzeczy niskiej jakości, które po jednorazowym użyciu nadają się tylko na śmietnik. Uważamy, że warto jest zamówić mniej, a lepiej, tzn. lepszej jakości, z trwalszych materiałów. Staramy się tak dobierać asortyment, aby stanowił on rzeczywistą wizytówkę naszych Klientów i aby wybrany produkt jak najdłużej budził dobre skojarzenia z marką, której logotyp na nim widnieje.

Znacząca część naszego asortymentu wykonana jest z naturalnych materiałów, np. z drewna bambusowego czy papieru pochodzącego z recyklingu. Oferujemy też bardzo trwałe produkty z metalu czy stali nierdzewnej oraz przyjazne zdrowiu i środowisku rzeczy ze szkła.

Szczególnie bliska jest nam idea ochrony zwierząt, dlatego mamy w ofercie również niedrogie gadżety w kształcie przeróżnych zwierzaków oraz owoców i warzyw. Stanowią one doskonałe produkty promocyjne dla wegańskich i wegetariańskich restauracji, producentów żywności pochodzenia roślinnego, sklepów ze zdrową żywnością oraz organizacji prozwierzęcych i ekologicznych.

Chcąc godzić ze sobą nasze cele zawodowe oraz dobro środowiska, wciąż szukamy nowych, ciekawych rozwiązań dla podmiotów chcących - jak my - promować się w duchu "zero waste". Mamy świadomość ilości zalewającego naszą planetę plastiku, dlatego przy wysyłce zamówień wykorzystujemy wyłącznie folię z odzysku oraz papierowe taśmy i wypełnienia.

Jeśli w życiu i w pracy masz podobne priorytety, serdecznie zapraszamy do współpracy. :)

Nasze priorytety

Czym kierujemy się w doborze asortymentu?

Jakość

Gadżet nie musi być jednorazowy! Preferujemy rzeczy praktyczne i trwałe. Jeśli Ty również, pomożemy Ci zrobić dobre wrażenie na Twoich klientach.

Materiały

W naszej ofercie znajdziesz produkty wykonane z materiałów pochodzących z odzysku oraz nadających się do recyklingu.

Idee

Idea ochrony zwierząt i zero/less waste są nam szczególnie bliskie, stąd w naszej ofercie znajdziesz dużo akcentów przyrodniczych.

PSST!

Co mówią o nas nasi Klienci?

Jak działamy?

Analiza

Jeśli nie wiesz, czego konkretnie potrzebujesz, analizujemy Twoje zapytanie i szukamy dla Ciebie kreatywnych i optymalnych rozwiązań.

Wycena

Przygotowujemy dla Ciebie kompleksową ofertę, uwzględniającą wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia.

Produkcja

Po otrzymaniu potwierdzenia zlecenia i płatności z niezmienną frajdą przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia.

Dostawa

Gotowe produkty dostarczamy pod wskazany przez Ciebie adres. Dostawy realizujemy na terenie Polski i całej Unii Europejskiej.


Copyright © 2010-2020 ESPENTA | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.